Hotové výrobky


Kreativní sady

Materiál

Síla

Rozměry

Barva

Zařazení

O nás

Internetový obchod True Colours přináší od roku 2015 na český trh širokou nabídku přírodní plsti, která je vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO. Veškerý výrobní proces probíhá v Západní Evropě a splňuje přísné evropské požadavky na zdravotní nezávadnost a kvalitu. V naší maloobchodní nabídce naleznete 1, 2 a 3 mm plsť – vždy v rozměru 20 x 30 cm, tak i v metráži. Dále pro vás budeme postupně navrhovat kreativní sady a hotové výrobky, vždy z naší 100% vlněné plsti.

Aktuality

22.
duben

Přechod na Merino

Postupně vkládáme plsť z Merino vlny (odstíny za 45 korun). Termín plného přechodu závisí na vyprodání zásob starých odstínů. Děkujeme za pochopení.

13.
březen

Praguepatchworkmeeting 31.3. - 2.4.

Přijďte nás navštívit na akci Praguepatchworkmeeting do pražských Vysočan. Budou tam mít premiéru nové vzorníky na Merino plsť , dále přivezeme několik odstínů jednobarevné 2 a 3mm Merino plsti. Těšíme se na Vás.

21.
únor

Změny kvůli EET

Vážení zákazníci, jelikož se náš e-shop nepřipojuje k systému EET, od 1. 3. již nemůžeme přijímat platby v hotovosti. Možnost osobních odběrů nadále zůstává, platbu však bude nutné uhradit bankovním převodem.

12.
prosinec

Vánoční prázdniny

Truecolours bude mít v týdnu 26. - 30. 12. dovolenou. Přejeme všem našim zákazníkům nádherně strávené Vánoční svátky.

25.
listopad

3 mm Designfelt

U všech odstínů 3 mm Designfelt v metráži došlo k systémové chybě, díky které nebude možné tyto odstíny objednávat. Na opravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

09.
listopad

Stavy skladu

V období 11. - 14. 11. nebudou z důvodu účasti na prodejních výstavách souhlasit stavy skladu uvedené u jednotlivých položek v e-shopu. Děkujeme za pochopení.