Hotové výrobky


Kreativní sady

Materiál

Síla

Rozměry

Barva

Zařazení

Galerie

Zde naleznete fotografie výrobků zhotovených z materiálů nakoupených na TrueColours.cz. Tato stránka slouží jako inspirace pro vás a zároveň jako šikovná reklama našich tvořivých zákaznic / zákazníků.

Po kliknutí na jednotlivou fotografii se zobrazí informace o tom, kde si případně můžete zhotovený výrobek zakoupit a jaký náš materiál byl na jeho výrobu použit, včetně konkrétního odstínu.

Tato služba je pouze pro registrované zákazníky. Vaše fotografie vkládejte přímo u materiálu, ze kterého je váš výrobek zhotoven.

Aktuality

13.
září

Sortiment, který úplně končí

Následující druhy plsti budou k dispozici pouze do vyprodání zásob - Patchfelt, Handfelt a Designfelt Marble. Využijte šanci k nákupu posledních kusů, tento sortiment již nebudeme naskladňovat.

22.
duben

Přechod na Merino

Postupně vkládáme plsť z Merino vlny (odstíny za 45 korun). Termín plného přechodu závisí na vyprodání zásob starých odstínů. Děkujeme za pochopení.

13.
březen

Praguepatchworkmeeting 31.3. - 2.4.

Přijďte nás navštívit na akci Praguepatchworkmeeting do pražských Vysočan. Budou tam mít premiéru nové vzorníky na Merino plsť , dále přivezeme několik odstínů jednobarevné 2 a 3mm Merino plsti. Těšíme se na Vás.

21.
únor

Změny kvůli EET

Vážení zákazníci, jelikož se náš e-shop nepřipojuje k systému EET, od 1. 3. již nemůžeme přijímat platby v hotovosti. Možnost osobních odběrů nadále zůstává, platbu však bude nutné uhradit bankovním převodem.

12.
prosinec

Vánoční prázdniny

Truecolours bude mít v týdnu 26. - 30. 12. dovolenou. Přejeme všem našim zákazníkům nádherně strávené Vánoční svátky.

25.
listopad

3 mm Designfelt

U všech odstínů 3 mm Designfelt v metráži došlo k systémové chybě, díky které nebude možné tyto odstíny objednávat. Na opravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.